Ajánlat kiválasztás

Munkamód

Témakör

Team coaching

Rendszerszemléletű módszer, amelyben egyének vesznek részt, de a csapat egészének elakadásait, nehézségeit állítjuk a középpontba. Célja lehet egy bizonyos működési terület fejlesztése (pl: team együttműködés, munkacsoportok közötti kommunikáció, határidők betartása, stb.), szervezetek összeolvadási folyamatának támogatása, vagy bizonyos szervezeti problémák hátterének, okainak feltárása, illetve kultúraváltási folyamat előkészítése vagy szervezet, illetve kompetenciafejlesztő tréningeket követő implementáció.

Vezetői team coaching

A résztvevőkre a coach elsősorban csapattagként tekint. A kliens tehát maga a csapat. Vezetői teamek teljesítmény, vagy kommunikációs zavaraiban, szemléletbeli eltérés, nem kellően tisztázott a célok, vagy bizonyos konfliktusok ismétlődése esetén különösen eredményes.

Vezetői team coaching és shadowing

A csoportos együttműködés fejlődését támogató rendszerszemléletű módszer, amelyben egyének vesznek részt, de a coach elsősorban csapattagként tekint rájuk. Egy vezetői team részvételére épített folyamat, amely az egyes team coaching alkalmak csoportmunkájából és a köztes napokban zajló tanácsadói megfigyeléssel (shadowing) is kísért tudatos tapasztalatszerzésből áll.

Vezetői team eredményesség felmérés és fejlesztés – coaching és teszt megoldások kombinációja

A tesztekkel és shadowinggal kombinált team coaching megoldásban négy, egymás hatékonyságát kiegészítő tanácsadói eszközt alkalmazunk. A lehető legeredményesebb vezetői team munka érdekében kidolgozott kombinációban az objektív kompetencia és teljesítmény-elemzés és a mindennapi gyakorlatban szerzett tapasztalatok az önismereti fejlődést, a csoportos problémamegoldó, problémakezelő képességet támogatják.

Team eredményesség felmérés és fejlesztés – coaching és teszt megoldások kombinációja

Az állandó és projekt teamek számára kidolgozott tesztekkel előkészített team coaching négy, egymás hatékonyságát kiegészítő tanácsadói megoldás kombinációja. Az objektív kompetencia és teljesítmény felmérés, a tényszerű ismeretátadás, és a mindennapi gyakorlatban szerzett tapasztalatok felhasználásával történő csoportos önfejlesztő tanulás erősíti a team problémamegoldó, problémakezelő és együttműködési képességét.

Scroll to Top